Co jeszcze znajdziesz na blogu ?

Mimo, iż przez ponad 10 lat mojego życia, byłam chora. Cierpialam na chorobę, ktorej konwencjonalna medycyna nie jest w stanie wyleczyć. Dla jasności branie leków do końca życia czy tuszowanie objawów zabiegami mechanicznymi nie jest dla mnie leczeniem. Dlatego chetnie podziele sie z Wami moim doświadczeniem. Gdyz wiem jak bolesna i trudna jest samotna droga do zdrowia.

Choć nawet teraz, mimo najlepszej formy życia i rozmiaru S z trudem przyszlo mi napisac to zdanie. Cale zycie bylam okrągła, a moje otoczenie bardzo chętnie to zauważyło. Przeszłam długą droge prowadzaca przez zaburzenia żywienia, siłownie i głodówki. Wypróbowałam wszystkie diety, z większym lub mniejszym uszczerbkiem na zdrowiu. Cudownego remedium szukalam w kuchni, na sali gimnastycznej i nie tylko… O tym gdzie oraz co dokładnie znalazłam będę również pisać.  

Tak, to istotna informacja tłumacząca sporą ilość jadu i niepotrzebnych aluzji seksualnych w moich wpisach :D .

O mnie

Część! Mam na imię Karolina!

I jestem astrologiem! Od 8 lat zajmuję się astrologią. Choć towarzyszyła mi ona całe życie. Ukończyłam między innymi Warszawską Szkoła Astrologii. Astrologia to dla mnie świetne narzędzie do poznania siebie. Osobisty horoskop służy również znalezieniu pasji i celu w życiu . Na moim blogu przybliżę Ci  praktyczne zagadnienia tej obszernej dziedziny wiedzy, a na konsultacjach indywidualnych postaram się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Cię pytania .

 

Jestem Zdrowa!

Jestem szczupła!

Jestem mocnym Skorpionem!

Media Społecznościowe

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave